Conseil d'administration - Hallitus

Sébastien Cailliau Président - Puheenjohtaja
+358 0400 490 209 president@ccff.fi
Liisa Ketomäki Présidente (en congès de maternité) - Puheenjohtaja (äitiyslomalla)
+358 40 740 6200 Liisa.Ketomaki@turkumusicfestival.fi
Marie-Zoé Belon-Laitinen Vice-présidente - Varapuheenjohtaja
+358 405 271 939 vice-president@ccff.fi
Pierre Gau Administrateur - Hallituksen jäsen
+358 40 716 1231 pierre.emmanuel.gau@gmail.com
Julius Parikka Administrateur - Hallituksen jäsen
+358 400 905 411 julius.parikka@fondia.com
Jonathan Renda Administrateur - Hallituksen jäsen
+358 400 743359 jonathan.renda@ccff.fi
Panu Routila Administrateur - Hallituksen jäsen
+ 358 40 503 6757
David Szymanski Administrateur - Hallituksen jäsen
+358 40 75 85 896 david.szymanski@nordicstrategicconsulting.com
Martti Warras Administrateur - Hallituksen jäsen
+358 44 9747 111 martti.warras@gmail.com
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin